STOMATOLOGIA

Family Dental

+48 531 531 523

O MNIE

Zawód stomatologa wykonuję od 2003 roku . Przez 11 lat byłam pracownikiem Wojewódzkiego Centrum Stomatologii (oddział dziecięcy). Od 2009 r własna działalność - praktyka stomatologiczna.

Moja specjalność ? Licówki - to mój konik ! Potrafię stworzyć coś z niczego, mam zmysł estetyczny i z kiepskich zębów umiem zrobić piękny uśmiech, przy niewielkim koszcie, bez aparatów ortodontycznych.

Specjalizuję się także w leczeniu dzieci. Specjalnie przygotowany dziecięcy wystrój gabinetu umili czas małemu Pacjentowi. Jestem świetna w dłutowaniu, usuwaniu zębów. Leczę sprawnie, skutecznie i efektywnie. Małolaty mogą wybrać kolorowe wypełnienia, a w czasie zabiegu obejrzeć bajkę. Wiem jaki to dla nich duży stres iść do dentysty, ale z dziećmi radzę sobie świetnie i mam do nich dużo cierpliwości i zdecydowania, więc dzieciaki czują się u mnie bezpiecznie. Z resztą sama jestem matką 3 chłopców :)

Cechuje mnie optymizm, otwartość, miłe nastawienie do ludzi. Mam nadzieję, że w moim gabinecie poczują się Państwo miło i przyjemnie, a wizyta u stomatologa będzie się kojarzyć dzieciom także z pozytywnymi wspomnieniami !

Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu w Latchorzewie, w giminie Stare Babice.